Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Zdunach

Start Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie - 4 października 2015 roku

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA


1. Dziś w kościele oo. Franciszkanów o godz. 16.00 odbędzie się piękny koncert. Wystąpią Tytus Wojnowicz - obój i Piotr Wilczyński - organy. Zapraszamy.

2. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci trwają od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Dzieci będą każdego dnia otrzymują naklejki różańcowe. Różaniec dla dorosłych i młodzieży będzie pół godziny przed wieczornymi Mszami, czyli od poniedziałku do piątku o 18.00, a w soboty i niedziele o 17.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w intencjach rodzin i trwającego na Watykanie Synodu Biskupów.

3. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią świętą.

4. Zapraszamy wszystkich na Spotkanie czcicieli Ojca Pio i wyjazd autokarowy do Wołczyna w najbliższą sobotę 10 X o godz. 7.00 z parkingu parafialnego. Koszt - 40 zł. Zapisy w zakrystii po Mszach św. i w biurze parafialnym.

5. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek - św. Faustyny Kowalskiej, w środę - NMP Różańcowej, w piątek -bł. Wincentego Kadłubka, a w sobotę - bł. Angeli Truszkowskiej.

6. Przyszła niedziela to w naszej parafii niedziela wspierania materialnego naszej parafii - tzw. taca inwestycyjna. W tym miesiącu zakupiliśmy za 5.399 zł nowy podwójny zestaw nagłośnienia na procesje i pielgrzymki oraz dwa nowoczesne mikrofony firmy "Rduch", które będą służyły w kościele w kaplicy Opatrzności Bożej i do śpiewu scholi parafialnej. Trwa również od początku wakacji ogromny, kapitalny po 30 latach od budowy remont domu parafialnego. Bliższe informacje wraz z prezentacją w późniejszym czasie. Prosimy Was o hojność na te nasze dzieła parafialne i już wyrażamy naszą wdzięczność.

7. Niedziela papieska będzie w naszej parafii tydzień później, czyli 18 października ze względu na planowany koncert papieski ku czci św. Jana Pawła II, będę wówczas zbierane ofiary na fundusz papieski dla biednej, ale zdolnej młodzieży w naszej diecezji.

8. Zmarła śp. Barbara Kuffner - pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...          

 

 

Ks. Krzysztof Śliczny


 

Porządek mszy św.

Dni powszednie: 7:00, 18:30
Sobota: 7:00, 17:30
Niedziele i św.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:30

Biuro parafialne

wt., czw.: 9:00 - 10:00
czw., pt.: po wieczornym nabożeństwie
w święta nieczynne

Przedszkole Parafialne

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 6:30 - 15:30