Start Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 19 listopada 2017 roku

XXXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

1. Serdecznie dziękujemy Drogim Parafianom za ofiarność podczas ubiegłotygodniowej niedzieli inwestycyjnej. Zebraliśmy 5.640 zł na potrzeby materialne parafii.

2. W piątek na Mszę świętą wieczorną i po niej na spotkanie zapraszamy młodzież klas III gimnazjum. Obecność obowiązkowa. W kaplicy u sióstr Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 18.00 do 19.00.

3. Wyjazd dzieci i młodzieży do Wrocławia zorganizowany przez naszą parafię w sobotę o godz. 8.00 z parkingu parafialnego. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapisy u ks. Piotra do dzisiaj włącznie.

4. Od czwartku po Mszach świętych wieczornych odmawiać będziemy codziennie nowennę do św. Józefa przed uroczystym otwarciem Nadzwyczajnego Roku św. Józefa w narodowym sanktuarium w Kaliszu.

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tę ostatnią niedzielę roku liturgicznego przyjdźmy pokłonić się naszemu Panu.

6. Polecamy nowy, ciekawy numer "Opiekuna", różańce jubileuszowe i kalendarze diecezjalne na przyszły rok.

ks. Krzysztof Śliczny,