Start Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 17 września 2017 roku

XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

1. Podczas ubiegłej niedzieli inwestycyjnej zebraliśmy... (to usłyszysz tylko w kościele). Serdecznie dziękujemy wszystkim zatroskanym o naszą parafię.

2. W tym tygodniu:

- we wtorek Msza święta wieczorna z litanią do św. Jana Chrzciciela, patrona parafii;

- w środę Msza święta wieczorna z litanią do św. Józefa;

- w czwartek Msza święta wieczorna z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

- w piątek o 16.00 - próba scholii dziecięcej w salce, od 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Modlitwy Ojca Pio, po niej Msza święta z oddaniem czci relikwiom św. Ojca Pio i spotkanie grupy w salce;

- w sobotę o 10.00 spotkanie Dzieci Maryi w domu Sióstr Miłosierdzia, a o 11.00 sportowe spotkanie ministrantów na orliku przy ul. Strzeleckiej.

3. Do nabycia diecezjalne kalendarze na 2018 rok.

4. Już teraz pragniemy zaprosić Parafian na FESTYN PARAFIALNY z racji 25-lecia przekształcenia ochronki parafialnej w Niepubliczne Przedszkole Parafialne w Zdunach. Uroczystość odbędzie się w niedzielę, 1 października br. o godz. 12.00 Mszą świętą, następnie w kolorowym korowodzie udamy się na parking parafialny, gdzie będzie usytuowana scena i tam odbędą się wszystkie wydarzenia festynowe do godz. 18.00. Zapraszamy szczególnie dzieci z rodzicami i dziadkami. Każdy będzie mile widziany.

5. Siostra Karolina decyzją przełożonych zostaje posłana na placówkę do pracy duszpasterskiej w Kazachstanie. Msza święta w jej intencji odbędzie się w najbliższy czwartej w kaplicy Sióstr Miłosierdzia o godz. 13.30. Dziękujemy Siostrze Karolinie za troskę o dzieci i wspólne pielgrzymowanie i zapraszamy do modlitwy w intencji Siostry.

ks. Krzysztof Śliczny,